bankierWest Real Estate S.A. (WRE S.A.) przygotowująca się do debiutu na NewConnect, w ubiegły weekend spotkała się z inwestorami podczas konferencji Profesjonalny Inwestor w Kołobrzegu.

To pierwsza konferencja inwestorska, w której West Real Estate miała okazję uczestniczyć, lecz z pewnością nie ostatnia. Spotkania z inwestorami indywidualnymi, są dla nas bardzo cenne, mówi Ewa Maj, Prezez Zarządu. Staramy się aby nasza komunikacja ze środowiskiem inwestorskim była transparentna, uważanie słuchamy tego co indywidualni uczestnicy rynku mają nam do powiedzenia, czego w przyszłości od nas oczekują, by w 100% móc spełnić ich wymagania, dodaje.

Więcej na Bankier.pl

Uprzejmie informujemy, iż firma West Real Estate S.A. realizuje projekt pt. "West Real Estate Sp. z o.o. - doradztwo w drodze na rynek NewConnect", na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 3 Kapitał dla innowacji; Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP; Poddziałanie 3.3.2 Wsparcie dla MSP Nazwa Beneficjenta: West Real Estate S.A. Wartość projektu: 439 810,00 PLN Udział Unii Europejskiej: 153 212,50 PLN Okres realizacji: od 19.10.2009 do 30.04.2011