MP900430681 1Z przyjemnością informujemy, iż wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu na najlepszą koncepcję Spa & Wellness w realizowanej inwestycji hotelowej "Berthelsdorf Medical SPA****". Po wnikliwej analizie wszystkich nadesłanych prac, postanowiliśmy nagrodzić koncepcję zaprojektowaną przez PRACOWNIĘ AUTORSKĄ "ARCHJO" prowadzoną przez mgr inż. arch. Joannę Wachowicz-Skwarkę.Mgr inż. arch. Joanna Wachowicz-Skwarka

Kreatywna i dynamiczna absolwentka Politechniki Łódzkiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu budynków, wnętrz, obiektów użyteczności publicznej oraz rozbudowaną wiedzą w zakresie programów komputerowych i graficznych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach związanych z szeroko pojetym budownictwie. Od 2002 roku prowadzi firmę Pracownia Autorska „ARCHJO”, która realizuje kompleksowo projekty wielobranżowe - zarówno mieszkalne, usługowe, jak i publiczne. 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Przez ostatnie 6 lat Pani Joanna i jej Pracownia Autorska "ARCHJO" zajmowała się głównie projektowaniem obiektów Spa & Wellness, salonów fryzjerskich, gabinetów odnowy biologicznej oraz medycyny estetycznej. Na swoim koncie ma wiele obiektów prywatnych -  apartamenty, rezydencje, budynki mieszkalne oraz aranżacje ich wnętrz, projekty obiektów usługowych - kawiarnie, restauracje, oddziały bankowe, hale magazynowe, warsztaty samochodowe w Redzie oraz Stargardzie Szczecińskim, obiekty sakralne-ołtarz zewnętrzny przy klasztorze oo Franciszkanów w Łodzi - Łagiewnikach. Wykonywała również projekty zagospodarowania terenów rekreacyjnych w Krynicy Morskiej, w tym budynek rekreacyjny z saunami pływający na wodzie. W jej dorobku znajdują się również koncepcje i projekty rozbudowy lub przebudowy hoteli. Projekty Pracowni Autorskiej "ARCHJO" znane są również poza granicami naszego kraju. Należą do nich m. in. :kawiarnia przy Victoria Station w Londynie, dom jednorodzinny na przedmieściach Londynu, jak również przebudowa wnętrza w domu pod Stuttgartem.

Pani Joanna jest zwolenniczką Budownictwa XXI wieku. Interesuje się budownictwem: energooszczędnym, niskoenergetycznym, pasywnym, zero energetycznym, dodatnio energetycznym. W swoich projektach bierze pod uwagę ich oddziaływanie na środowisko, dbając o możliwie najkorzystniejszy wpływ, jak również przesłanki ekonomiczne - dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i ich odpowiednim zastosowaniu. Pani Joanna potrafi znacznie zmniejszyć wydatki związane z utrzymaniem i użytkowaniem obiektu. Dzięki stałemu poszerzaniu swojej wiedzy i znajomości najbardziej nowoczesnych i sprawdzonych  rozwiązań technologicznych zarówno w konstrukcji, budownictwie, jak również instalacjach jest w stanie zaproponować najbardziej korzystne dla Klienta rozwiązanie na każdym etapie realizowanej inwestycji.

Pragnie, aby projetowane przez Pracownię "ARCHJO" obiekty były przyjazne człowiekowi, zarówno pod względem estetycznym, jak i ekonomicznym, oraz - jeśli klient sobie tego życzy - zgodne ze światowymi trendami, które stale obserwuje - głównie z Ameryki, Brazylii, Hiszpanii czy Włoch.

Galerię wykonanych realizacji można zobaczyć pod adresem: www.archjo.com

Prezentacja Autorskiej Pracowni "ARCHJO" - pobierz pdf.

 Wkrótce zaprezentujemy Państwu zarys zwycięskiej koncepcji. 


Serdecznie gratulujemy Zwycięskiej Pracowni !
Mamy nadzieję, iż wspólne zaangażowanie w  projekt - "Berthelsdorf Medical SPA****" zaowocuje szeregiem trafnych decyzji podczas realizowania inwestycji.

Menu główne

Uprzejmie informujemy, iż firma West Real Estate S.A. realizuje projekt pt. "West Real Estate Sp. z o.o. - doradztwo w drodze na rynek NewConnect", na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 3 Kapitał dla innowacji; Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP; Poddziałanie 3.3.2 Wsparcie dla MSP Nazwa Beneficjenta: West Real Estate S.A. Wartość projektu: 439 810,00 PLN Udział Unii Europejskiej: 153 212,50 PLN Okres realizacji: od 19.10.2009 do 30.04.2011