wyscigW związku z realizowaną inwestycją „Berthelsdorf Medical SPA****” proponujemy Państwu udział w konkursie na przygotowanie koncepcji funkcjonalności i wyposażenia SPA & WELLNESS w budowanym Hotelu „Berthelsdorf Medical SPA****”.1. Przygotowana koncepcja powinna zawierać: 

1. Wizualizację przestrzenną,
2. Plan wyposażenia,
3. Szacunkową wycenę,
4. Informację o szacowanym czasie koniecznym do ostatecznego zaprojektowania, wyposażenia i przeszkolenia pracowników,
5. Koncepcję funkcjonalną w rekomendowanej filozofii SPA & WELLNESS.

2. Nagroda dla zwycięzców: 

Uczestnicy, którzy w ocenie inwestora przedstawią najbardziej funkcjonalne, ergonomiczne i optymalne pod względem kosztowym i funkcjonalnym rozwiązanie zostaną zaproszeni do dalszej części procesu weryfikacji.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.500,- zł brutto oraz zlecenie na projekt wykonawczy.

3. Zasady udziału: 

Każdy z uczestników konkursu otrzyma informacje dotyczące ogólnych oczekiwań Inwestora oraz poglądowy rzut pomieszczeń rekomendowanych do zaaranżowania, wyceny i docelowo wyposażenia.
W konkursie wezmą udział wyłącznie koncepcje zawierające wszystkie z elementów opisanych w  pkt 1 oraz nadesłane do siedziby Spółki drogą elektroniczną bądź listownie do dnia 10 października 2012 r. 

Za przygotowane i przedstawione koncepcje nie będzie przyznawane żadne wynagrodzenie (nie dotyczy zwycięzcy konkursu). 
Przedstawienie koncepcji nie wiąże się z przekazaniem do nich autorskich praw majątkowych (nie dotyczy zwycięzcy konkursu).


4. Oczekiwania Inwestora:

Zespół Basenów
Inwestor nie ma szczególnych preferencji poza ergonomicznym oraz racjonalnym wykorzystaniem przestrzeni zgodnie z trendami i oczekiwaniami potencjalnych klientów. Zakres aranżacji dotyczy całej przestrzeni.

Zespół Medical Spa
Inwestor oczekuje możliwości wykonywania zabiegów estetycznych o charakterze umiarkowanie inwazyjnym oraz zabiegów relaksacyjnych.

 

5. Rzut piętra 

Poniżej znajdziecie Państwo czysty rzut piętra przeznaczonego na część Spa & Wellness: 

Rzut piętra PDF

Aby otrzymać rzut w wersji dwg prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy

 

6. Podsumowanie 

Ogólna koncepcja realizowanej inwestycji dostępna jest na stronie internetowej Inwestora pod adresem:

http://www.westrealestate.pl/inwestycje-sbc


GOTOWE KONCEPCJE  PROSIMY PRZESYŁAĆ DO DNIA 10 PAŹDZIERNIKA 2012 R. DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BĄDŹ LISTOWNIE NA ADRES:

WEST REAL ESTATE S.A.
UL. PRZEDŚWIT 11/1
54-618 WROCŁAW

OSOBA DO KONTAKTU:
MARZENA CZARNECKA

ROSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NASTĄPI DO DNIA 7 LISTOPADA 2012 R.

Menu główne

Uprzejmie informujemy, iż firma West Real Estate S.A. realizuje projekt pt. "West Real Estate Sp. z o.o. - doradztwo w drodze na rynek NewConnect", na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 3 Kapitał dla innowacji; Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP; Poddziałanie 3.3.2 Wsparcie dla MSP Nazwa Beneficjenta: West Real Estate S.A. Wartość projektu: 439 810,00 PLN Udział Unii Europejskiej: 153 212,50 PLN Okres realizacji: od 19.10.2009 do 30.04.2011