Małgorzata TulWybitny umysł matematyczny oraz ponadprzeciętne zdolności analityczne sprawiają, że Pani Małgorzata Tul jest niekwestionowaną liderką w swojej dziedzinie. Posiada licencję Ministerstwa Finansów nr 13082/99, dzięki której  w roku 1993 założyła swoje własne Biuro Rachunkowe, które do dziś prężnie funkcjonuje i jest niekwestinowaną dumą jego założycielki. Jednocześnie zarządza stworzoną przez siebie od podstaw  Spółką Hydron Sp. z o.o., w której pełni funkcję Prezesa Zarządu - zajmującej się budową infrastruktury wodnej . Ponadto zajmuje stanowisko Wiceprezesa  w HMC - Hanseatic Management Consult - Sp. z o.o. - zajmującej się opracowywaniem i wdrażaniem systemów zarządzania w przedsiębiorstwach, zgodnie z międzynarodowymi normami ( ISO) oraz  sprzedażą programów do elektronicznego zarządzania.

Współpracuje  z  Gazetę Prawną , Dziennikiem i Super-Expressem jako konsultant księgowy w  przygotowaniach danych finansowych do artykułów w kontekście aktualnych zmian w prawodastwie.
Jej liczne wypowiedzi eksperckie są szanowane i wysoko cenione w sektorze rachunkowości i finansów.

Związana z West Real Estate od poczatku jej działalności, a od 2009 r. również jako Członek Rady Nadzorczej West Real Estate S.A. sprawuje kontrolę nad finansami Grupy Kapitałowej oraz prowadzi pełną księgowość wszystkich podmiotów wchodzących w jej skład.

 
Uprzejmie informujemy, iż firma West Real Estate S.A. realizuje projekt pt. "West Real Estate Sp. z o.o. - doradztwo w drodze na rynek NewConnect", na który otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013, Oś priorytetowa 3 Kapitał dla innowacji; Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP; Poddziałanie 3.3.2 Wsparcie dla MSP Nazwa Beneficjenta: West Real Estate S.A. Wartość projektu: 439 810,00 PLN Udział Unii Europejskiej: 153 212,50 PLN Okres realizacji: od 19.10.2009 do 30.04.2011